Vitajte v Dekoratívny Kameň (DK) – mieste, kde sa stretáva moderný dizajn s prírodnou krásou kameňa.

Naša firma sa špecializuje na realizáciu stavieb z prírodného kameňa ale taktiež na predaj rôznych typov, ktoré prichádzajú z krajín stredomorskej oblasti. Kameň, ktorý ponúkame sa vyskytuje v rôznych geologických prostrediach a každá lokalita môže mať svoje charakteristické vlastnosti a farebné odtiene. Je to materiál, ktorý vyžaruje prirodzenú krásu a eleganciu, čo ho robí ideálnym pre rôzne dekoratívne účely v exteriéroch aj interiéroch.

Sme viac než len predajca kameňa.

Sme partner, ktorý Vám pomôže zhmotniť Vaše nápady a túžby do skutočnej podoby. S nami si môžete byť istí, že váš projekt bude odrážať krásu prírody a zároveň dodá moderný štýl a eleganciu. Pomôžeme Vám vytvoriť vysnívaný domov, kanceláriu alebo vonkajšie prostredie, ktoré si zaslúžia obdiv. Spojte sa s nami ešte dnes a začnime cestu k vytvoreniu Vášho jedinečného priestoru, ktorý bude odzrkadlovať Váš autentický štýl a zanechá nezabudnuteľný dojem.

Kameň najvyššej kvality za konkurenčné ceny na trhu

Ponúkame široký sortiment vo maloobchode ale aj vo veľkoobchode. Či už plánujete ozdobiť Váš dom, záhradu, alebo komerčný priestor, naša firma Vám poskytne produkty a služby, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť všetky dekoratívne vízie.

Obchod

Spravíme všetko za Vás

Ponúkame kompletné dodávky po celej Slovenskej republike, ako aj zabezpečenie odbornej montáže, tak aby sme Vám uľahčili proces využitia kameňa vo Vašom projekte. Neváhajte nás kontaktovať alebo navštíviť náš showroom, kde Vám radi poskytneme viac informácií a ukážeme sortiment našich produktov.

Kontakt